זמר לחופה ולאירוע

זמר לכניסה לחופה , לבר מצווה או לסלואו , הוא לא עוד טרנד חולף. 

כיום בעלי השמחה נוטים לשדרג את האירוע בכניסה מרגשת , סלואו מיוחד באמצעות זמר שישיר ברגע המיוחד וירגש את הקהל כולו. זמרים מתחילים וותיקים כאחד מציעים מגוון כניסות וקאברים עם שירים מיוחדים לבחירת החתן והכלה , חתן בר המצווה או כלת הבת מצווה. 

איך בוחרים זמר לאירוע שלכם?

בראש ובראשונה – אין טוב יותר ממראה עיניים ומשמע אוזניים. ראיתם או שמעתם זמר שריגש אתכם? הכנסו לפייסבוק וליוטיוב וחפשו ביצועים נוספים שלו , שירים שמבצע וכו’.

מומלץ לברר מהו טווח המחירים והאם הנכם יכולים להרשות לעצמכם את ההוצאה. כיום בשוק קיימים עשרות זמרים ואומנים בסגנונות שונים שישמחו לשמח אתכם תמורת סכום סמלי ובלי להכנס להשקעה גדולה.

את שיר החופה או הסלואו תוכלו לבחור מהמבחר של אותו הזמר או לבקש הפקה מיוחדת של שיר לאירוע שלכם. חשוב לדעת! חלק מן הזמרים המופיעים בחופות וסלואו מקליטים מראש על פלייבק את השיר ומנגנים אותו באירוע. איך בכך דבר רע ואפילו מומלץ להקליט לפני , הShow עצמו לא פחות חשוב !

מומלץ שהדיג’יי באירוע שלכם יהיה מתואם עם הזמר מבחינה טכנית — דרישות מיוחדות , הגברה נדרשת וכו’.

אנו בחברת רון משה מוסיקה לאירועים מייצגים מגוון אומנים העשויים להתאים לאירוע שלכם , בנוסף , תינתן הנחה ללקוחות שהזמינו דרכינו שירותים נוספים.

מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו אלינו -> 0543982839 , או השאירו פרטים בתחתית הדף.

יונתן קלימי

יונתן קלימי , אומן ויוצר מוכשר בביצוע בסלואו \ חופה בחתונה – “אל תדאגי לגורלנו”.  לפרטים נוספים , השאירו פרטים בתחתית העמוד.